GÜADEK ÜYELERİ

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
AKADEMİK DEĞERLENDİRME VE KALİTE GELİŞTİRME
BİRİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ

 

Koordinatör                         : Doç. Dr. Adem TATAROĞLU
Dış İlişkiler Sorumlusu      : Doç. Dr. Adem TATAROĞLU
Enstitü Sekreteri                : Aslan ÜLKER

 

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ
AKADEMİK DEĞERLENDİRME VE KALİTE GELİŞTİRME
ANABİLİM DALLARI KOMİSYON BAŞKANLARI VE ÜYELERİ

Anabilim Dalı
GÜADEK Üyesi

Biyoloji

Yrd.Do.Dr.Erkan UZUNHİSARCIKLI (Başkan)
Yrd.Doç.Dr. Burçin AŞKIM GÜMÜŞÜ
Doç.Dr. Zehranur YÜKSELDAĞ

Fizik

Doç.Dr.Özlem YEŞİLTAŞ (Başkan)
Doç.Dr. M.Kemal ÖZTÜRK
Öğr.Gör.Aycan ÖZKAN

İstatistik

Prof.Dr.Hülya BAYRAK (Başkan)
Yrd.Doç.Dr.Hülya OLMUŞ
Yrd.Doç.Dr.Filiz KARDİYEN

Kimya

Prof.Dr. Şenay TAŞÇIOĞLU(Başkan)  
Prof.Dr. Gökhan DEMİREL
Doç.Dr. Hayret TÜMTÜRK

Matematik

Prof.Dr.Mustafa ÇALIŞKAN(Başkan)
Doç.D.Aynur ARIKAN
Doç.Dr.Çetin VURAL

Elektrik Elektronik Mühendisliği(MF)

Yrd.Doç.Dr.Nursel AKCAM(Başkan)
Doç.Dr. Timuray DEMİR
DoçDr.Erkan AFACAN

Elektrik Elektronik Mühendisliği(TF)

Doç.Dr.Şevki DEMİRBAŞ(Başkan)
Yrd.Doç.Dr. E.Nurcan YILMAZ
Yrd.Doç.Dr.Erdal IRMAK

Endüstri Mühendisliği

Yrd.Doç.Dr.Bahar ÖZYÖRÜK(Başkan)
Yrd.Doç.Dr.İzzettin TEMİZ
Yrd.Doç.Dr.Yeşim KALENDER

İnşaat Mühendisliği(MF)

Prof.Dr.Kurtuluş SOYLUK(Başkan)
Doç.Dr.Mürsel ERDAL
Ydr.Doç.Dr.Ömer CAN

İnşaat Mühendisliği(TF)

Doç.Dr.Nihat Sinan IŞIK(Başkan)
Arş.Gör.Mahmut CANYILMAZ
Arş.Gör.Yasin ÇAĞLAR

Kimya Mühendisliği

Prof.Dr.İrfan AR(Başkan)
Prof.Dr. Nursel DİLSİZ
Doç.Dr.Göksel ÖZKAN

Makine Mühendisliği

Doç.Dr. Metin U. SALAMCI(Başkan) 
Prof.Dr. Haşmet TÜRKOĞLU 
Yrd.Doç.Dr. Oğuz TURGUT

Mimarlık

Doç.Dr. Aysu AKALIN  (Başkan)
Yrd.Doç.Dr. Pınar DİNÇ
Öğr.Gör.Dr. Nurçin ÇELİK

Şehir ve Bölge Planlama

Doç.Dr.Kübra CİHANGİR CAMUR(Başkan)
Yrd.Doç.Dr.Çiğdem VAROL
Yrd.Doç.Dr.Nevin GÜLTEKİN

Mobilya ve Dekorasyon Eğitimi

Doç.Dr. Kemal YILDIRIM(Başkan)
Doç.Dr. Hamza ÇINAR
Yrd.Doç.Dr. Nihat DÖNGEL

Makine Eğitimi

Yrd.Doç.Dr.Yunus KAYIR
Yrd.Doç.Dr.M.Tolga ÖZKAN
Arş.Gör.Faruk MERT

Metal Eğitimi

Prof.Dr. Bülent BOSTAN(Başkan)
Yrd.Doç.Necati YALÇIN
Öğr.Gör.Dr.Hanifi ÇİNİCİ

Yapı Eğitimi

Yrd.Doç.Dr.Gökhan DURMUŞ(Başkan)
Yrd.Doç.Dr.Burcu GÜLTEKİN
Yrd.Doç.Dr.Osman ŞİMŞEK

Endüstriyel Teknoloji Eğitimi

Doç.Dr. Adnan AKKURT (Başkan)
Doç.Dr.Aydın ŞIK
Yrd.Doç.Dr.Orhan ERDEN

Elektrik Eğitimi

Yrd.Doç.Dr.Nursel AKCAM(Başkan)
Doç.Dr. Timuray DEMİR
Doç.Dr.Erkan AFACAN

Kazaların Çevresel ve Teknik Araştırması

Prof.Dr.Adnan SÖZEN(Başkan)
Prof.Dr.Ayşe MURATHAN
Doç.Dr.Can ÇINAR

Trafik Planlaması ve Uygulaması

Ydr.Doç.Dr.Ebru Vesile ÖÇALIR(Başkan)
Ydr.Doç.Dr.Sefa HATİPOĞLU
Yrd.Doç.Dr. Ebru ARIKAN ÖZTÜRK

Çevre Bilimleri

Yrd.Doç.Dr. Feriha YILDIRIM(Başkan)
Arş.Gör.Ayşe VANLI
Yrd.Doç.Dr.Meltem YILMAZ

İleri Teknolojiler

Ydr.Doç.Dr.Dilek VARIŞLI(Başkan)
Yrd.Doç.Dr.Filiz DEREKAYA
Arş.Gör.Silver GÜNEŞ

Bilgisayar Mühendisliği (MF)

Doç.Dr.Suat ÖZDEMİR (Başkan)
Yrd.Doç.Dr. Hacer KARACAN
Öğr.Gör.Dr.Oktay YILDIZ

Bilgisayar Mühendisliği (TF)

Doç.Dr.Sabri KOCER (Başkan)
Yrd.Doç.Dr. Nursel ARICI
Yrd.Doç.Dr.Cemal KOCAK

Enerji Sistemleri Mühendisliği

Doç.Dr.Tayfun BENLİK(Başkan)
Doç.Dr. Mustafa AKTAŞ
Yrd.Doç.Dr.Bahadır ÖZDEMİR

İmalat Mühendisliği

Prof.Dr.Zafer TEKİNER(Başkan)
Yrd.Doç.Dr. İbrahim KARAAĞAÇ
Araş.Gör.Güllü AKKAŞ

Otomotiv Mühendisliği

Yrd.Doç.Dr.Fatih ŞAHİN(Başkan)
Yrd.Doç.Dr.Melih OKUR
Araş.Gör.Hamit SOLMAZ